האקדמיה שלנו

בעקבות שנות הניסיון הרבות שלנו בתחום, החלטנו לפתוח את אקדמיית Happy Hour ולפתח את תחום היופי והאסתטיקה בישראל לרמה בינלאומית! בעזרת שיתוף הפעולה שלנו עם חברת Loreal החזון הפך למציאות! 
לפרטים נוספים כנסו לאתר האקדמייה: http://www.happyhpro.co.il/
באקדמיית Happy Hour לימודי תעודה במגוון קורסים בתחום היופי והאסתטיקה כגון קורס מניקור פדיקור רפואי, קורס שזירת ריסים, קורס הסרת שיער בשעווה, קורס רפלקסולוגיה, קורס שיווק ועוד. 
האקדמיה הוקמה במתחם Loreal הנמצא בלב תל אביב, באיזור שוקק ומלא חיים. כמו כן בין רשת Happy Hour לחברת Loreal מתקיים שיתוף פעולה ממנו התלמידות נהנות הן במוצרים היוקרתיים בהם משתמשים וגם בהשתתפות בהשקות ואירועים של תעשיית הקוסמטיקה בארץ.
הקורסים באקדמיית Happy Hour בנויים בצורה מקיפה ומעמיקה ונותנים כלים פרקטים לצד כלים תיאורטיים בכדי לתת את ההבנה המעמיקה ביותר בתחום בארץ.
הקמת האקדמיה ומערך הקורסים הגיעו מתוך תחושה כי התחום איננו מספיק מפותח בארץ, בכדי להעלות את הרמה למקצועיות החסרת פשרות בה אנו דוגלים הוקמה האקדמיה שלנו והקורסים בה נותנים מענה מקיף לתחום כולו.
בסיום לימודי התעודה כל תלמידה מקבלת תעודת הכשרה וכן ליווי צמוד שלנו גם לאחר מכן.
אנו מאמינים בהמשך ליווי התלמידות גם לאחר סיום לימודי התעודה ולמצטיינות אף מחכה עבודה בסניפי הרשת. לימודי קוסמטיקה הם דבר מבוקש בשוק כיום והדרישה לאנשים בעלי ידע בתחום קוסמטיקה גדל כל הזמן. 
בכדי לתת לתלמידות שלנו את ההכשרה המעמיקה כל תלמידה מקבלת עם תחילת לימודיה ערכת לימודים בה כלים ומוצרים שיעזרו לה בתחילת דרכה בתחום אותו היא לומדת.
הקורסים של אקדמיית Happy Hour בנויים בצורה נוחה גם מבחינת שעות - לימודי בוקר או ערב על פי בחירת התלמידה וגם מבחינת פריסת הימים כך שניתן לשלב בין מספר קורסים ולהעמיק את הלימודים בתחום
שוק לימודי תעודה בתחומי קוסמטיקה רחב ועל כן חשוב לבחור מוסד לימודי עם ניסיון פרקטי מהשטח, עם מורים בכירים בתחום קוסמטיקה והאסתטיקה שיתנו לכן את הליווי המקסימלי. 
תחום קוסמטיקה הוא תחום מרתק, אנו מזמינים אותך לקחת את הצעד הראשון בתחום קוסמטיקה איתנו.