5 טיפים לטיפוח הציפורניים ומריחת לק בצורה מושלמת

כמו הרבה פעולות הדורשות ניסיון ולמידה בחיים, גם מריחת לקים היא פעולה שבה צריך להתנסות, בכדי להגיע לתוצאה טובה. הדרך לציפורניים מטופחות ומריחת לקים בצורה מקצועית מתחילה בקריאת מדריכים, צפייה בסרטונים וקבלת עצות מאלו שמנוסות בזה. כאשר מכירים את הדרך הנכונה לטיפוח הציפורניים, הכל הופך בתהליך לקל יותר. אספנו בשבילכן את 5 הטיפים המרכזיים בנושא - איך להפוך ציפורניים לנוצצות, מטופחות ובעלות נוכחות?

ציפורניים נקיות

טיפוח הציפורניים הוא תהליך בעל מספר שלבים, שלבים אותם צריך לעבור אחד אחד על מנת להגיע לתוצאה רצויה. לפני מריחת לקים על הציפורניים, חשוב לוודא שהן נקיות משאריות לקים או משכבת שומן הנמצאת על גבי כל ציפורן וציפורן. את שאריות הלקים ושכבת השומן הנותרות נוריד בעזרת אצטון או מסיר לק, עד לקבלת ציפורן נקייה וחלקה. כמובן שניתן לדלג על שלב זה, אך לא מומלץ, כיוון שמידת עמידות הלקים תלויה בכך.

שיוף נכון

שלב השיוף הוא חלק חשוב בעיצוב צורתן של הציפורניים. קיימים מגוון גדלים וסוגים שונים של משייפים – כאלו שיותר רכים וכאלו שיותר קשים, גדולים וקטנים. לאחר מספר פעמים שתתרגלו את פעולת השיוף, תוכלו להגיע בקלות למראה אחיד ובצורה הרצויה – בכל הציפורניים.

טיפוח בסיסי

אנחנו כל כך דואגות לשמירה על הלק וצורת הציפורניים, שהרבה פעמים אנחנו שוכחות את הדבר החשוב ביותר, שהוא – טיפוח הציפורניים. פעולת טיפוח הציפורניים חשובה לשמירה מפני שבירתן ופיצולן של הציפורניים. תהליך הפילינג של טיפוח הציפורניים והעור שמסביבן מתחיל על ידי השרייה במים חמימים, כאשר על ידי כך אנו מרככים את העור שמסביב לציפורן. כאשר העור רק יותר יהיה קל להוריד עור יבש ועודף. בנוסף, על מנת למנוע את קבלת הפיגמנטים שמתקבלים מהלקים ישירות לציפורניים, מומלץ למרוח לק בסיס שקוף לפני מריחת הלק.

מריחת לקים בצורה מושלמת

ברגע שמכירים את שלבי המריחה, הכל נעשה פשוט וקל יותר. לאחר שעברנו על כל השלבים המקדימים לתהליך המריחה, ניקח את הבקבוקון של הלק ונערבב אותו מצד לצד. כשנפתח את הלק, חשוב לשים לב כי אין על המברשת יותר מידי חומר. התחילו למרוח מאמצע בסיס הציפורן ולאחר מכן מרחו את שני צדדי הציפורן.

מומלץ למרוח שתי שכבות של לק על גבי הציפורניים, לא פחות ולא יותר – זאת על מנת שהלק יישאר עמיד לאורך זמן. לתוצאה מקסימלית של עמידות, מומלץ למרוח מייבש לק שקוף לאחר סיום מריחת הלקים הצבעוניים – אותו מייבש לק גם מעניק ברק.

תוספות קטנות

תוספות קטנות כמו הדבקת פרחים מעוטרים, אבנים דמוי יהלומים ועוד יהפכו כל ציפורן מפשוטה לנוצצת. טיפ קטן מאתנו – אל תשכחו להתאים את הלק לעונה וללוק שלכן. הרי מה תהיה שווה בחירה בלק מצבע וסגנון מסוים, מבלי שתרגישו במיטבכן אתו? 😊