הטיפולים המפנקים שמגיעים לכל כלה ביום חתונתה

 

לכל כלה מגיע להיראות ביום חתונתה כמו נסיכה אמתית, כמו היפה בנשים. לכל כלה מגיע ללבוש את השמלה הנפלאה שתרגיש נהדר וגם תחטב את גופה. לכל כלה מגיע ליהנות מתסרוקת ופן שכמו יצאו ממגזין האופנה. לכל כלה מגיע להתחתן תחת חופה יפה וסביבה כל האנשים האהובים עליה והיקרים לליבה. הכול נכון, אך כמובן אין זה הכול. בנוסף לכך, לפני היום הגדול, מגיע לכלה משהו נוסף – מגיע לה להתפנק ולהרגיש שדואגים לה ומטפחים אותה ואת גופה. אז אילו טיפולים יעניקו הרגשה נפלאה, רגע לפני החופה, ביום החתונה? בחרנו להציג את הטיפולים המפנקים ביותר.
 

ניקוי פנים למראה זוהר

 

טיפול מפנק שהינו כמעט מתבקש ליום החתונה הוא ניקוי פנים. יש בנמצא סוגים שונים של טיפולים, שצריכים להיבחר בהתאם לסוג העור, רמת השמנוניות או היובש. את הטיפולים הללו יש להתאים גם לגיל של הכלה, כאשר ישנם טיפולים לכלות צעירות ויש גם כאלה המותאמים לכלות יותר מבוגרות.

ניתן לבחור טיפול פנים מטפח שהינו גם טיפול פנים עמוק, שמעניק חזות רעננה וזוהרת במיוחד. במהלך הטיפול נהוג לשלב תכשירים להוספת לחות נעימה, טיפול פילינג לחידוש העור וגם מסכת פנים.

לצד טיפולי הפנים הוותיקים, ניתן לבחור גם בטיפולים חדשניים, המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות ועל שימוש במכשור ייעודי. אם המתח נותן את אותותיו במראה עור הפנים, ניתן לבחור גם בטיפול המשלב ויטמין C – זהו טיפול אשר מחדש את העור, מוסיף מרץ וחיוניות ואפילו מבהיר פיגמנטציה.

 

לפנק את כפות הידיים

 

עם כל ההכנות והסידורים לקראת יום החתונה, למי יש זמן לטפח את הציפורניים, למרוח לק בשכבה נאה, לשייף את קצות הציפורניים למראה חלק? בחירה טבעית, אם כן, עבור הכלה ליום חתונתה תהיה ליהנות מטיפול מניקור מפנק. ניתן לשלב במהלך הטיפול עיסוי נעים לידיים. ניתן להתפנק עם מסיכה מיוחדת לכפות הידיים, המבוססת על פרפין. כפות הידיים תרגשנה נפלא והציפורניים תיראנה מושלם, עם הלק המתאים למראה מרהיב ונשי.   

 

לפנק את כפות הרגליים

 

כלה שמתרוצצת בין כל הסידורים האחרונים מרגישה ללא ספק שהרגליים נעשות כבדות ועייפות. פינוק אמתי, אם כן, יעזור לכפות הרגליים להרגיש כמו חדשות. פדיקור יהיה החלטה מצוינת, אבל לא חייבים להסתפק בפדיקור שגרתי.

לא חייבים להסתפק רק בטיפול הרגיל, שכולל שיוף הציפורן ולאחר מכן מריחה של הלק בצבע מחמיא. אפשר להתפנק יותר, בזכות טיפול משולב. מהו בדיוק טיפול שכזה? זהו טיפול שמשלב גם פדיקור וגם טיפוח באמצעות מסיכה לרגל. מסיכה על בסיס פרפין חם, למשל. לאחר הטיפול, הרגל מרגישה רעננה וחדשה.

 

מוגש באדיבות מומחי גן האירועים סיטרוס בשרון.

 

פינוק נעים ומזל טוב!