הטיפולים האסתטיים לנשים בגילאי 50+

 

טיפולים אסתטיים לנשים יכולים להעניק מראה צעיר יותר וזוהר יותר. טיפולים אסתטיים מגוונים יכולים לאפשר גם לנשים בגילאי 50 ומעלה להתגאות בחזות אסתטית יפה, המלווה כמובן בהרגשה נפלאה. להלן נציג מגוון טיפולי טיפוח, אסתטיקה ויופי המקובלים לנשים בגילאי חמישים.
 

טיפולים קוסמטיים מתקדמים 

 

טיפולים אסתטיים מומלצים לבנות החמישים, כוללים למשל ניקוי פנים הידרונומי, שמעניק עור צעיר יותר וזוהר. זהו ניקוי עמוק המשלב פילינג, לחות ומסיכת פנים המותאמת לסוג העור (יבש, מעורב, שמנוני). טיפול נוסף שניתן להביא בחשבון נקרא ליפט. טיפול זה מעודד את מיצוק העור ומסייע לבניית קולגן ואלסטין. במידה ומחפשים טיפול בעל אפקט שיקומי מסוג אחר לעור הפנים, ניתן לבחור בטיפול המבוסס על וויטמין סי. הטיפול מסייע להבהרת פיגמנטציה אופיינית, כתמי שמש וגיל.

 

טיפוח כפות הידיים 

 

הטיפוח האישי יכול בהחלט להמשיך לטיפולים המתמקדים בכפות הידיים וכפות הרגליים. אנו מדברים על טיפולי מניקור ופדיקור. חובה לשקם ציפורניים שבורות, סדוקות, או לא מסודרות, היוצרות מראה מוזנח ולא אטרקטיבי, לא נשי וגם לא ייצוגי. טיפולי מניקור איכותיים כוללים שיוף מקצועי ומדויק של ציפורני הידיים ותוספת של לק איכותי. כך צריך לטפח את כפות הידיים שתהיינה מטופחות ויפות. אם רוצים, ניתן לבחור טיפול מיוחד שנקרא מניקוד ג'ל. במהלך הטיפול מטפחים את הציפורניים באמצעות ג'ל מיוחד, עמיד, מבריק ומוצק.

 

טיפוח כפות הרגליים

 

גם כפות הרגלים זכאיות לטיפול מפנק ומטפח. הטיפול המקובל, פדיקור מקצועי, מאפשר גם לאישה בת ה-50 ויותר לחשוף כפות רגליים מטופחות הנעולות בסנדלים אלגנטיות. יש טיפולים שנועדו לא רק ליופי אלא גם לצורך סילוק עור קשה ויבש, פדיקור רפואי, מענה לציפורן חודרנית ועוד. מכיוון שהרגליים נושאות את משקל הגוף כולו, יום יום, אסור להזניח אותן ולכן חובה לעשות ניקיון קבוע וטיפוח.

 

לחייך וללעוס ללא חשש

 

אובדן שיניים או צורך בעקירה, אלה הן תופעות אפשריות בכל גיל, אולם מגילאי 45 או 50 ואילך גדלה השכיחות לכך. אם בעבר היו נהוגים פתרונות כגון התאמת גשר, שיני זהב או שיניים תותבות, כיום עושים השתלות שיניים אצל רופא מומחה, מה שיוצר שילוב בין אסתטיקה ורפואה למראה טבעי וחיוך בריא. השתלה מסייעת לשמירה על בריאות החניכיים ומונעת את ספיגת עצם הלסת, שגורמת לה להישמט ומכאן המראה המבוגר.

 

שלום לשיער המיותר

 

כאשר הגוף הולך ומתבגר, חווה האישה שינויים הורמונליים, לעיתים גלי חום, לעיתים שינויים במראה שיער הגוף וצפיפותו. לכן, טיפול אסתטי מקובל מאוד יהיה הסרת שיער. כל אחת יכולה לבחור את הטיפול המתאים בעיניה כמו למשל הסרת שיער בשעווה חמה או לחילופין, הסרת שיער בלייזר. בטיפול אחד או אחרי סדרת טיפולים כבר תראו ותרגישו את ההבדל.