השתלת שיניים – זו אסתטיקה בסיסית!

 
גם אם נבלה את ימינו בשעות ארוכות אצל הקוסמטיקאית שתעמול על כל פיסת עור בגופנו ותכין אותנו לחיי נצח של טיפוח ואסתטיקה – כל עוד השיניים שלנו יהיו מוזנחות – לא יהיה לעמלה פירות רבים.

השיניים שלנו נמצאות במקום בולט מאוד בפנים והטיפוח שלהן – השגרתי והתקופתי – חשוב מאוד לצורך השגת בריאות כללית וגם מראה אסתטי נעים ומטופח. כשאנחנו מזניחים אותם אנחנו מזניחים חלק חשוב ואסטרטגי מאוד באסתטיקה הכללית שלנו, נראים לא טוב והמאמץ הרב שאנו משקיעים בגזרות האסתטיות השונות – פשוט יורד לטמיון. שיניים מוזנחות הן שיניים עם כתמים, שיניים שבורות או חסרות. מה עושים?

 

השתלת שיניים – מאמץ ששווה את התוצאה

 

לכל מי שרוצה להיראות טוב יותר ולהשיג בתוך כך גם מראה טבעי – השתלת שיניים היא הפתרון המושלם עבורו. מדובר, אמנם, בתהליך לא קצר או פשוט, אך הרווח שבצידו שווה את המאמץ והתוצאה הסופית לחלוטין יפיפיה.

שתלים הם תחליף לשיניים הקבועות שנשרו או נהרסו. את תהליך ההשתלה ניתן לסווג תחת טיפול שיניים מלאכותי, כמו גם כהליך קוסמטי לכל דבר. על אף שיש מספר פתרונות לשיניים חסרות או מוזנחות, השתלת שיניים נחשבת להליך הטוב והיעיל מכולם.

 

היתרונות

 

היתרון המובהק של השתלת שיניים הוא בכך שמדובר בפתרון קבוע, חזק ועמיד. מלבד זאת, כמעט ואין הבדל בין שן טבעית לבין שן מושתלת – זאת הודות לטיפולים המתקדמים.

בנוסף, ניתן לשלב הליך זה עם תהליכי שיקום נוספים כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. עם התקדמות הטכנולוגיה, תחום השתלות השיניים קיבל דחיפה חיובית וכיום, בזכות פיתוחים שונים (למשל, פיתוח של מיני – שתלים צרים ממה שהיה נהוג עד עתה), יותר ויותר מועמדים להשתלה נמצאים מתאימים להליך ונהנים משיניים מבריקות וישרות לאורך זמן.

 

כיצד הליך השתלת השיניים מתבצע?

 

כמו כל הליך רפואי – קוסמטי, גם כאן מתחילים ראשית בהבנה לגבי המצב הנתון. כדי להבין מהו מצב השיניים, יערוך הרופא בדיקה של מצב השיניים והחניכיים על ידי צילום רנטגן וסריקות סי.טי, שיענו על השאלה האם המועמד מתאים להשתלת שיניים. חשוב לציין כי גם ההרגלים האישיים של המועמד מבחינת היגיינה, אסתטיקה כללית וההתחייבות שלו למהלך הטיפול הם גורם משמעותי בקביעה האם ניתן להתחיל בביצוע ההליך.

בהתאם למצב הפה, יקבע האם ניתן לבצע השתלה ושיקום באותו הטיפול, או האם יש לפצל לשני טיפולים נפרדים (או יותר, בהתאם למצב הנתון).

אחוזי ההצלחה של הליך השתלת שיניים מדברים בעד עצמם – כ- 95% אחוזי הצלחה להשתלת שיניים בלסת התחתונה, וכ- 90% אחוזי הצלחה ללסת העליונה! אחד הפרמטרים לניבוי אחוזי ההצלחה תלוי במידה רבה במחויבות לטיפול, בהתאמה הראשונית וללא כל צל של ספק – בבחירה ברופא המטפל. רופא שמאחוריו נסיון ארוך שנים בהשתלות שיניים, מקצועי ומהימן יעשה הכל כדי שהמועמד יצא ממנו כשהוא נהנה משיניים חזקות, ישרות ועמידות.