איך להסתיר צלקות לאחר ניתוח חזה

ניתוח להגדלת חזה הוא ניתוח הנחשב לקל ופשוט ולכן הוא אחד מהניתוחים הנפוצים בעולם בתחום האסתטי. הניתוח עצמו לא אורח זמן רב וגם ההחלמה בדרך כלל קצרה יחסית ואורכת כשבועיים פחות או יותר.

לאחר הניתוח נשארת צלקת אדמדמה, לא משהו נורא בכלל, אבל עד שהיא תדעך מעט מעצמה, אפשר להשתמש באיפור כדי לעזור לה להסתתר. רוצה לדעת איך?


כאמור, ניתוח הגדלת חזה כולל צלקת בודדת מתחת לכפל השד. כאשר ניתוח משולב עם הרמת חזה צורת הניתוח יוצרת שתי צלקות דקיקות - צלקת  מסביב לעטרה וצלקת של פס ישר הנמתח מהעטרה מטה אל בסיס השד. כיוון שהצלקות בניתוח הרמת חזה יותר גלויות לעין, ייתכן ותוכן המאמר רלוונטי במיוחד עבור מי שעברה את הניתוח הזה.


קוסמטיקה מתקדמת ומוצרי איפור בגוון העור

הצלקות בולטות בחודשיים הראשונים לאחר הניתוח ותהיה מעט אדמדמה. לאחר מכן , בתהליך החלמה טבעי עם הזמן הצלקת תתרפא, תראה קטנה יותר וצבעה יהיה כשל יתר העור שמסביבה. עבורכן, שאינן אוהבות לחכות, כי קבעתן מפגש מסעיר ומרגש לזמן הקרוב, ניתן להסתיר את הצלקת בעזרת קוסמטיקה מתקדמת ואיפור.
 
את המוצרים רצוי להתאים לסוג העור וגוון העור על ידי קוסמטיקאית (לא מאפרת רגילה, אלא קוסמטיקאית שתוכל להמליץ על מוצרים המתאימים לכיסוי צלקות). ידע מעמיק בתחום היופי והאסתטיקה יכול לעשות את כל ההבדל בין צלקת שמוסתרת היטב ובחן, בניגוד לצלקת שמושכת את תשומת הלב דווקא בשל ניסיונות ההסתרה.

ביחד עם מוצרי הקוסמטיקה המתקדמת, האיפור המומלץ יכלול קונסילר צבעוני/ איבנטון /מנטרל , מייק אפ ופודרה. המנטרל נקרא בכל חברת איפור בשם אחר, אך המטרה זהה, הוא מנטרל ומכסה פגמים על ידי שימוש בצבע המשלים לצבע הפגם בעור.

כל מומחית אצלנו תגיד לך שהדרך הכי טובה לטשטש צלקת היא להשתמש בגוון הנגדי (המשלים). אם למשל יש פצע אדום נשים מנטרל ירוק ( כן, ירוק ממש! הגוון הירוק ינטרל את האדום) צלקת צהובה תנוטרל על ידי סגול וכן הלאה. מעל זה ניתן לשים מייקאפ ופודרה. הכיסוי נקודתי מאוד ולא על כל השד - כאשר גווני האיפור יהיו מדויקים ובהתאמה לגוון העור לא יהיה צורך בכיסוי נרחב, אלא נקודתי. בנוסף, איפור באיכות גבוהה לא נמרח, גם כשמשתוללים ומזיעים ;) - במיוחד כאשר מדובר במייקאפ לגוף ובעור החזה שאינו שומני כמו עור הפנים.

התוצאות שקוסמטיקאית מומחית יכולה להעניק לך לצורך כיסוי צלקות ניתוח הגדלת חזה יפתיעו וירגשו אותך! קוסמטיקה מתקדמת ואיפור איכותי שעושים בו שימוש מושכל יתנו לחזה שלך מראה שד טבעי וחלק ויפנו אותך להתעסק בדברים החשובים באמת.

נשים שנהנו מניתוח הגדלת חזה, או שפנו לניתוח הרמת חזה כדי לשקם חזה נפול, ואינן רוצות למשוך תשומת לב מיותרת לשינוי המבורך, יכולות לתת לכך מענה. מנתח טוב ישאיר צלקות קטנות ודקות שלא יהוו בעיה אסתטית. אולם, מי ששואפת תמיד לשלמות יכולה (עד להחלמה מלאה) להשתמש בקוסמטיקה מתקדמת ובאיפור להסתרת הצלקות. עכשיו את יכולה להגיע לעיקר ולהזמין לביקור את מי שצריך.

המידע אודות צלקות כתוצאה מניתוחי הגדלת חזה ניתן באדיבות ד''ר נועם חי המקסים, מהרופאים הפלסטיים המובילים בתחום. למידע נוסף בנושא ניתוחי חזה כנסו לאתר: www.drhai.co.il