פדיקור

פדיקור אקספרס

שיוף וסידור ציפורני כף הרגל ומריחת לק - פיתרון מהיר לתחזוקת ציפורני הרגליים, רבע שעה ואת אחרי! מומלץ לבצע פדיקור קלאסי אחת לתקופה ולתחזק באמצעות פדיקור אקספרס.


מחיר : 69 ש"ח ₪

פדיקור בסיסי

שיוף וסידור הציפורניים, הסרת העור מסביב לציפורן ומריחת לק. 
קחי לעצמך הפסקה קטנה במהלך היום ותצאי עם רגליים מטופחות שפשוט כובשות.
מחיר : 139 ש"ח ₪

פדיקור רפואי

טיפול מלא לאלו הסובלים או סובלות מבעיות בכף הרגל כגון יבלות, ציפורן חודרנית וכדומה. הטיפול כולל הסרת יבלות, ציפורן חודרנית, עור קשה, עור סביב הציפורן וכמובן מריחת לק. 


מחיר : 195 ש״ח ₪

ספָּדיקור

טיפול מפנק לכף הרגל הכולל פדיקור קלאסי מלא ומסכת פרפין חם לרגליים.
המסכה מסייעת להחדרת לחות ורעננות ומחדשת את התאים בעורך. 
בקיצור, שעה של זמן איכות עם הרגליים שלך עד שמגען יהפוך לקטיפתי ורך
מחיר : 220 ₪

פדיקור קלאסי

טיפול מלא הכולל שיוף וסידור הציפורניים, הסרת העור סביב הציפורניים, הסרת העור הקשה בכף הרגל, פילינג, קרם, מסז׳ קל וכמובן מריחת לק. 
מחיר : 179 ש״ח ₪
פדיקור הוא טיפול לטיפוח כף הרגל. מזג האוויר הישראלי מאפשר לנו  לנעול סנדלים רוב ימות השנה. הסנדלים הפתוחים חושפים את כפות הרגלים שלנו, לכן, על מנת להיראות טוב בסנדלים, יש להקפיד על כפות רגליים מטופחות. טיפולי פדיקור קוסמטי נועדו בדיוק לצורך זה. מדובר בסדרת טיפולים שנערכת על מנת להעניק לכף הרגל מראה יפה ומטופח. קיימים סוגים נוספים של הטיפול כמו פדיקור רפואי, טיפול שנועד לפתרון בעיות רפואיות שונות בכף הרגל עוד, את חלקן  נפרט בהמשך.
ציפורן חודרנית - 
ציפורן חודרנית היא בעיה לא נעימה אך שכיחה וכיום המון אנשים עלולים לסבול ממנה.
ציפורן חודרנית מתרחשת כאשר הציפורן חודרת אל תוך בשר כף היד או כף הרגל ועלולה לפצוע אותה ולגרום לכאבים בהליכה יומיומית עם נעליים. חשוב מאד לא להתעסק עם הציפורן החודרנית באופן לא מקצועי וכאשר התופעה מופיעה לפנות ישר לבעל מקצוע. בסניפי Happy Hour ניתן לבצע פדיקור רפואי במהלכו מציעים טיפול לבעיית הציפורן החודרנית באופן עדין זהיר ומקצועי וללא פציעות מיותרות
טיפולים נוספים - 
בנוסף לטיפול הקלאסי קיימות עוד מספר גרסאות לטיפולים. 
פדיקור אקספרס הכולל לרוב שיוף וסידור ציפורניים ומריחת לק ונמשך כרבע שעה, פדיקור רפואי הכולל הסרת יבלות, ציפורניים חודרניות ועור קשה, וטיפול ספא לכפות הרגלים הכולל פדיקור רפואי מלא, בתוספת מסכות להחדרת לחות ולשיפור מראה עור.