מניקור

מניקורצ'יק

טיפול מניקורצ׳יק כולל חידוש ומריחת לק חדש, במיוחד לאלו שממש אין להן זמן אבל רוצות ציפורניים מתוקתקות או לאלו שרוצות לשמר את המניקור הדו חודשי. 15 דק׳ ואת אחרי
מחיר : 44 ש"ח ₪

מניקור אקספרס

בקצב החיים המהיר של היום אנו מבינים שלא תמיד יש את הזמן לבוא ולבצע מניקור מלא האורך זמן נכבד. לכן יצרנו את הרעיון של מניקור אקספרס - שיוף וסידור הציפורניים ומריחת לק. מומלץ לבוא לאחת לתקופה למניקור מלא ולתחזק באמצעות מניקור האקספרס
מחיר : 64 ש"ח ₪

מניקור קלאסי

שיוף וסידור הציפורניים, הסרת עור עודף, עיסוי קל ומריחת לק. תמיד אישה. זה כל מה שצריך כדי לשמור על ידיים מטופחות כשזמנך יקר.
מחיר : 105 ש"ח ₪

מניקור ספא

טיפול מפנק הכולל מניקור קלאסי ומסכת פרפין חם לידיים, המסייעת להחדרת לחות ורעננות. ממש זמן איכות לידיים שלך, שעה של טיפוח הידיים עד שמגען יהפוך לקטיפתי.
מחיר : 159 ש"ח ₪
בקצב החיים המהיר והמסחרר של היום אנו מבינים כי לא לכל אחת יש את הזמן לבוא ולבצע טיפול מניקור מלא הלוקח זמן נכבד. לכן יצרנו את הרעיון של מניקור אקספרס - שיוף וסידור הציפורניים ומריחת לק. כי לכל אחת מגיע להינות, להתפנק ולהיות מתוקתקת תמיד! בין אם יש לך זמן ובין אם לא תוכלי תמיד להינות ממניקור קליל וזריז שמשאיר אותך מתוקתקת. מומלץ לבוא אחת לתקופה למניקור מלא ולאחר מכן לתחזק בעזרת המניקור אקספרס כך תוכלי גם להינות מטיפול המניקור שישמור על טיפוח הציפורן והזנתה לאורך זמן וגם להינות מציפורניים מתוקתקות כל הזמן מבלי לבזבז זמן! בין אם תוך כדי ריצה בין פגישה לפגישה, בהפסקה הקצרה או בדרך לקחת את הילדים עם מניקור אקספרס את מוכנה ומתוקתקת בתוך רבע שעה. מניקור אקספרס כולל בתוכו את שיוף וסידור הציפורניים ומריחת לק לבחירתך! גם בטיפולי מניקור האקספרס אנחנו לא מתפשרים על איכות החומרים ובריאות לקוחותינו ולכן תהני גם פה מטיפול עם מוצרי הטיפוח והיופי של חברת essie החל מלק הבסיס ועד ללק הטופ. במידה ויש צורך אנו משתמשים גם במוצרים הטיפוליים העוזרים נגד ציפורן צהובה, ציפורן מפוצלת או ציפורן שבירה ורגישה. מניקור אקספרס - היופי בא כל כך מהר, תוך דקות זה מסתדר. מניקור בסיסי לתחזוקת הציפורניים, רבע שעה ואת כבר אחרי! מתוקתקת, אחרי פינוק, עם ציפורן בריאה והכי יפה שיש!