הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר בהפי האואר עם המכשיר המתקדם ביותר בארץ! אצלנו ברשת Happy Hour לא שוכחים את בריאות הלקוחה ובמיוחד כשמדובר על טיפולי לייזר. ברשת קיים המכשיר המתקדם ביותר בארץ - מכשיר הסופרנו בשיטת SHR - Super Hair Removal. המכשיר מיוצר בארץ על ידי חברת ׳אלמה׳ היושבת בקיסריה ונחשבת לאחת החברות המובילות והמצליחות ביותר בתחום בכל העולם! מכשיר הסופרנו החדשני מאפשר הסרת שיער על איזורים נרחבים יותר ועל ידי כך מקצר את זמן הטיפול משמעותית! 
אחד הדברים המהפכניים ביותר במכשיר הסופרנו הוא שהטכנולוגייה המתקדמת שלו מאפשרת טיפול למגוון רחב יותר של אנשים שעד היום לא יכלו להינות מטיפולי לייזר. לדוגמא במכשיר הסופרנו ניתן לבצע טיפולים גם לבעלי עור כהה או שזוף וגם לבעלי שיער בהיר ודק. 
הרבה אנשים חוששים מטיפולי לייזר בעקבות חוסר נוחות שהכאב עלול לגרום, ובכן גם כאן מכשיר הסופרנו מביא איתו בשורה משמחת - הטיפולים הינם ללא כאבים! (יש אף מטופלים שהעידו כי נרדמו בטיפול!) 
אצלנו ברשת הפי האוור תוכלו להינות מהסרת שיער בלייזר ללא כאבים! 
ייעילות הטיפול - כיום אין אף מכשיר שמציע 100% הסרת שיער לצמיתות היות ותאים מסויימים של שיער עלולים ״להתעורר״ בעקבות שינויים הורמונליים וכד׳ אבל כן ניתן לומר כי רוחב הכיסויי של מכשיר הסופרנו הוא בין המתקדמים ביותר בעולם ולכן כיום טכנולוגיית ה SHR עליה המכשיר עובד הינה השיטה היעילה והאפקטיבית ביותר להסרת שיער בלייזר.
בשונה מרוב המכשירים
צרו קשר עוד היום בטלפון 03-5280555