לק ג׳ל

מניקור ג׳ל

מי לא מכירה את התחושה המתסכלת כשהמניקור המושלם שעשית רק אתמול נפגם? אם גם לך נמאס הגיע הזמן לעבור ללק ג׳ל!
בשונה מצבע לק "רגיל", לק ג'ל מסוגל להיות מבריק ויציב, ללא קילופים ועמיד לאורך שבועיים עד שלושה שבועות. 
לק הג׳ל עמיד בפני מים וסבון, מתייבש מהר, ואחידות גוון הצבע שלו מושלמת.
והכי חשוב לק הג׳ל נשאר זמן ממושך הרבה יותר מלק רגיל מה שהופך את השימוש בו לקליל ונוח עבור רוב הנשים העסוקות ואלו שלא אוהבות את ההתעסקות השבועית עם הציפורניים
בסניפי רשת Happy Hour תוכלו למצוא מגוון טיפולי לק ג׳ל של החברות המובחרות essie ו OPI. 
מחיר : 169 ש״ח ₪
מי לא מכירה את התחושה המתסכלת כשהמניקור המושלם שעשית רק אתמול נפגם בשל עבודות בית, ריצות מפגישה פגישה או סתם ציפורן שנשברה? בקצב החיים של היום קשה לדאוג לציפורניים מתוקתקות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, להתעסק עם הסידור, להמתין לייבוש וכד׳ בעקבות קצב החיים ההולך וגובר נוצר צורך בטיפול לק נוסף שיהיה עמיד מצד אחד ולא מזיק לציפורן מצד שני. כך נולדה מהפכת הג'ל לציפורניים שהחלה לפני כשלוש שנים ועברה גלגולים רבים עד שנוצרה הנוסחה הנכונה ללק העשוי כולו מג'ל. 
בשונה מצבע לק "רגיל", לק ג'ל מסוגל להיות מבריק ויציב, ללא קילופים ועמיד לאורך שבועיים עד שלושה שבועות. 
צבעי הלק ג׳ל הם בעצם לק המיוצר מג'ל טהור, בעל יכולת הצמדות לשטח הציפורן, עם פיגמנטים המעניקים לציפורן צבע עמיד יותר משל לק רגיל ואחידות בגוון. 
בין יתרונות לק הג׳ל נוכל למצוא את העמידות בפני מים וסבון, ייבוש מהיר, ואחידות גוון הצבע וכמובן זמן ממושך הרבה יותר מלק רגיל מה שהופך את השימוש בו לקליל ונוח עבור רוב הנשים העסוקות ואלו שלא אוהבות את ההתעסקות השבועית עם הציפורניים
בסניפי רשת Happy Hour תוכלו למצוא מגוון טיפולי לק ג׳ל של החברות המובחרות essie ו OPI. בעקבות שיתוף הפעולה שלנו עם חברת essie תוכלו להינות ממגוון הצבעים העשיר ביותר בארץ ולבחור את הגוון המדוייק שמתחשק לכן.