הסרת שיער Soprano Ice 3D Laser

כמכשיר המציג טכנולוגיה משולבת, משיג הטיפול ב- Soprano Ice 3D Laser תוצאות מעולות בהשוואה לכל מכשיר הפועל באמצעות קרן לייזר באורך גל בודד מכשיר ה- Soprano Ice 3D Laser הוא פרי פיתוח של חברת Alma Lasers, שאחראית גם לפיתוח של שיטת ™SHR להסרת שיער לפני יותר מעשור והוא הושק השנה ברחבי אירופה, ארה"ב, אמריקה הלטינית, מדינות מזרח אסיה ובישראל. Soprano Ice 3D Laser זכה בפרס תעשיית האסתטיקה כמכשיר הלייזר להסרת שיער הטוב ביותר בעולם. חברת Alma Lasers חוגגת השנה 10 שנות הצלחה ואינספור פרסים על פיתוח טכנולוגיות לייזר חדשניות. Trio Clustered Diode Technology Soprano Ice 3D Laser משלב 3 דיודות של אורכי גל שונים 755, 810 ו-1064 ננומטרים בידית אחת. שילובם של אורכי הגל השונים, המותאמים לחלקים השונים בשערה: הבליטה (Bulge), הפקעת (Bulb) והפטמה (Papilla)עם היכולת של המכשיר לפלוט אורכי גל שונים בו-זמנית, לעומקי רקמת עור שונים ולחלקי השערה השונים, הופך את המכשיר ליעיל ביותר בהסרת שיער מיותר.   אורך גל YAG 1064 ננומטר לאורך גל זה יכולת מועטה להיבלע בפיגמנט המלנין שבעור ולכן הוא מתאים להסרת שיער לגווני עור כהים יותר. יחד עם זאת יש לו את יכולת החדירה העמוקה ביותר ברקמת העור וזקיק השערה, תכונה שמאפשרת לפעול על שיער בעומק רב יותר באזורים שונים של הגוף. טכנולוגית ™SHR מבית ALMA LASERS ™SHR היא הטכנולוגיה היעילה והבטוחה להסרת שיער מיותר, שפותחה על ידי חברת Alma Laser הישראלית ובאמצעותה מיליוני נשים וגברים ב- 86 מדינות ברחבי העולם נהנים מעור חלק כבר יותר מעשור. טכנולוגיית ה- ™SHR הפועלת בשיטת החימום ההדרגתי ™In Motion , מוטמעת גם במכשיר החדשני Soprano Ice 3D Laser של Alma Laser, שהוא הגרסה המתקדמת ביותר של מכשירי ™SHR, בזכות הגמישות בהתאמת אורכי הגל המתאפשרת הודות לשילוב של 3 אורכי גל שונים. ההתאמה המקסימאלית של עוצמת האנרגיה לגוון העור והשיער ולעובי השיער, שמספק מכשיר ה- Soprano Ice 3D Laser, בשילוב עם טכנולוגיית ה- ™ICE לקירור שטח פני העור, מונעת סיכון לכוויה של רקמת העור באזור הטיפול. שיטת ™In-motion מאפשרת העברה חוזרת של הידית על אזור הטיפול, כאשר קצב חזרה גבוה של פעימות קצרות המוחדרות לעומק הדרמיס, משיג עוצמה ממוצעת גבוהה ויעילות טיפולית הנובעת מצבירת חום, יחד עם זאת ללא סיכון לכוויה. יתרון נוסף לחימום ההדרגתי הוא בכך שהטיפול איננו מלווה בכאב של ממש, אלא בתחושה הדומה לזו של עיסוי. שילוב הטכנולוגיות: ™In Motion ו-™ICE יחד עם 3 אורכי גל שונים, הופך את Soprano Ice 3D Laser למכשיר המתקדם ביותר להסרת שיער בלייזר, עם דרגת יעילות ובטיחות הגבוהה ביותר שקיימת כיום.
אורך גל 755 ננומטר אורך גל Alexandrite מאפשר ספיגת קרן לייזר בעוצמה גבוהה יותר בפיגמנט המלנין, לכן המכשיר אידיאלי להסרת שיער לטווח הרחב ביותר של צבעי שיער וסוגי שיער. אורך גל 755 ננומטר יעיל במיוחד על שיער דק ובהיר באזורים רגישים. אורך גל 810 ננומטר אורך גל קלאסי של הסרת שיער בלייזר, מאפשר חדירה עמוקה של קרן הלייזר לרקמת העור. לאורך גל 810 ננומטר דרגת בליעה במלנין מתונה, תכונה שהופכת אותו לבטוח בעבור גווני עור בהיר. יכולת החדירה העמוקה שלו מאפשרת לפעול על החלק הפנימי של השערה.
טכנולוגית ™SHR מבית ALMA LASERS ™SHR היא הטכנולוגיה היעילה והבטוחה להסרת שיער מיותר, שפותחה על ידי חברת Alma Laser הישראלית ובאמצעותה מיליוני נשים וגברים ב- 86 מדינות ברחבי העולם נהנים מעור חלק כבר יותר מעשור. טכנולוגיית ה- ™SHR הפועלת בשיטת החימום ההדרגתי ™In Motion , מוטמעת גם במכשיר החדשני Soprano Ice 3D Laser של Alma Laser, שהוא הגרסה המתקדמת ביותר של מכשירי ™SHR, בזכות הגמישות בהתאמת אורכי הגל המתאפשרת הודות לשילוב של 3 אורכי גל שונים. ההתאמה המקסימאלית של עוצמת האנרגיה לגוון העור והשיער ולעובי השיער, שמספק מכשיר ה- Soprano Ice 3D Laser, בשילוב עם טכנולוגיית ה- ™ICE לקירור שטח פני העור, מונעת סיכון לכוויה של רקמת העור באזור הטיפול. שיטת ™In-motion מאפשרת העברה חוזרת של הידית על אזור הטיפול, כאשר קצב חזרה גבוה של פעימות קצרות המוחדרות לעומק הדרמיס, משיג עוצמה ממוצעת גבוהה ויעילות טיפולית הנובעת מצבירת חום, יחד עם זאת ללא סיכון לכוויה. יתרון נוסף לחימום ההדרגתי הוא בכך שהטיפול איננו מלווה בכאב של ממש, אלא בתחושה הדומה לזו של עיסוי. שילוב הטכנולוגיות: ™In Motion ו-™ICE יחד עם 3 אורכי גל שונים, הופך את Soprano Ice 3D Laser למכשיר המתקדם ביותר להסרת שיער בלייזר, עם דרגת יעילות ובטיחות הגבוהה ביותר שקיימת כיום.